Przejdź do treści

Szlak TeH2O na Free Time Festiwal 2016 w Gdańsku!

  Za nami Free Time Festiwal 2016 w Gdańsku – 12 000 m kw. wypełnionych po brzegi atrakcjami, imprezami, setkami propozycji aktywnego i nowoczesnego spędzenia wolnego czasu, inspiracjami turystycznymi, sportowymi, rekreacyjnymi.

  A jaki odbiór?
  Zdaniem organizatorów sam pierwszy, sobotni dzień targowy przyciągnął ponad 15 000 odwiedzających i zebrał ponad 250 wystawców!
   
  Spośród całych katalogów atrakcji, zwłaszcza najmłodsi (choć nie tylko!) chętnie wybierali oferowaną przez SzlakTeH2O możliwość własnoręcznego wykonania pamiątki – przypinki lub magnesu z wizerunkiem każdego z 15 obiektów Szlaku.

  Rzemieślnicza manufaktura pamiątkowa TeH2O obdarowała kilkuset odwiedzających nie tylko samą pamiątką, ale przede wszystkim dziecięcą radością z samodzielnie zrobionego gadżetu.
   
  Warto dodać, że uwadze gości i wystawców już niemalże tradycyjnie nie umknęło stoisko promocyjne Kujawsko-Pomorskiej Organizacji Turystycznej, które zwyciężyło w tej kategorii, a kampania promocyjna „Kujawsko-Pomorskie Konstelacje dobrych miejsc” nie miała sobie równych w walce o medal Mercurius Gedanensis Festiwalu Turystyki i Czasu Wolnego!

  Więcej zdjęć na naszym fanpage’u na portalu Facebook!
  Skip to content